Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój

Interferie Aquapark Sport Hotel

59-850 Świeradów  - Zdrój, ul. Kościuszki 1

Informacje - Tel. 75 781 67 32

Fax. 75 781 64 90
www.interferie.pl

Przy kontakcie z obiektem prosimy powołać się na serwis Sanatoria.com.pl

Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój

Interferie Aquapark Sport Hotel w Świeradowie - Zdroju to miejsce stworzone z myślą o rodzinach z dziećmi oraz aktywnym wypoczynku dla osób w każdym wieku. Naszym Gościom zapewniamy spokój, wygodę oraz przepiękny górski krajobraz Gór Izerskich z okien pokoi. Największą zaletą hotelu jest bogata oferta atrakcji, a w szczególności jedyny w okolicy, nowoczesny Aquapark. Wizyta w nim zapewnia radość zabawy wszystkim Gościom niezależnie od wieku i umiejętności pływackich.

Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój

Oferta hotelowa to 80 pokoi, jedno- i dwuosobowych, studia rodzinne oraz apartamenty wraz z balkonami. Wszystkie wyposażone zostały w łazienkę, TV-SAT, radio oraz telefon. W pokojach o podwyższonym standardzie znajdują się dodatkowo lodówka, suszarka do włosów, szlafrok, woda mineralna. Hotel posiada również pokoje przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój

Kucharze INTERFERIE Aquapark Sport Hotelu wiedzą, że nic tak nie pobudza apetytu, jak aktywny wypoczynek, dlatego z dbałością o każdy detal tworzą dania pełne smaku i aromatu. W hotelowej restauracji serwowane są tradycyjne potrawy kuchni polskiej, jak również kuchni czeskiej i niemieckiej. Natomiast dla najmłodszych przygotowane zostało specjalne dziecięce menu. Na Gości czeka również hotelowa kawiarnia, z pysznymi ciastami i gorącą czekoladą.

Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój

INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie -Zdroju oferuje szeroką gamę zabiegów leczniczych, w tym terapię falami uderzeniowymi, wykorzystującą leczniczo energię wytwarzaną przez fale dźwiękowe oraz zabiegi terapii manualnej. Leczenie tymi metodami pozwala na dobrą współpracę stawów, mięśni i nerwów, co skutkuje zmniejszeniem lub usunięciem bólu. W ofercie Centrum Zdrowia i Rekreacji znajdują się również zabiegi z zakresu: balneologii, fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii oraz termoterapii. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu nowoczesnego sprzętu przez doświadczony zespół fizjoterapeutów oraz kosmetologów.

Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój

Wszystkich spragnionych relaksu i wyciszenia INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie -Zdroju zaprasza do Centrum Odnowy Biologicznej. Gościom polecane są przede wszystkim wizyty w grocie jodowo - solnej oraz w saunie. Warto skorzystać również z masaży - od relaksacyjnego z aromaterapią, przez rozgrzewający z gorącą czekoladą lub kamieniami, aż po wyszczuplający.

Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój

Ogromną zaletą hotelu jest nowoczesny i komfortowy aquapark, który zapewnia zabawę wszystkim – niezależnie od wieku i umiejętności pływackich. Można też odpoczywać w jacuzzi i rozkoszować się widokami zielonych górskich szczytów.

Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój

Goście INTERFERIE Aquapark Sport Hotelu mogą korzystać za darmo ze wszystkich atrakcji aquaparku: dwóch zjeżdżalni: pontonowej i zwykłej, basenów pływackich i rekreacyjnych, jacuzzi solankowego, masaży wodnych, saun fińskich, parowych, infrared (leczenie, dzięki promieniom podczerwonym) oraz solarnych leżanek, gdzie można skorzystać z lamp soluxowych i ich dobrego wpływu na ludzki organizm. Do dyspozycji gości jest również sala fitness, pełnowymiarowa sala sportowa do gier zespołowych.

Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój

INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie - Zdroju dysponuje dwiema salami konferencyjnymi dostosowanymi do organizacji spotkań biznesowych. Sale wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny: rzutnik multimedialny, zestaw dvd-audio, ekran, rzutnik pisma, flipchart, bezprzewodowy system nagłaśniający, klimatyzację, bezprzewodowy Internet oraz telewizor LCD z możliwością podłączenia komputera. Powierzchnia sal konferencyjnych pozwala na organizację spotkań łącznie dla 140 osób. Uczestnicy eventów w trakcie pobytu mogą wybierać z szerokiego wachlarza usług dodatkowych, m.in. aquaparku, sali fitness, Centrum Zdrowia i Rekreacji oraz zabiegów odnowy biologicznej.

Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój

Pełną informację, aktualne promocje i pakiety specjalne
znajdziecie Państwo na www.interferie.pl

Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój Interferie Aquapark Sport Hotel Świeradów-Zdrój

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 

 

Oferta leczenia i rehabilitacji - przegląd:

 • Profile leczenia
  - narząd ruchu dyskopatia, wady wrodzone układu kostno-stawowego, zapalenie stawów, zwyrodnienia kręgosłupa, zwyrodnienie stawów i kości,
  - neurologia nerwobóle,
  - przemiana materii otyłość,
  - reumatologia zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa,
  - układ krążenia miażdżyca,
  - układ nerwowy zespoły korzeniowe kończyn dolnych, zespoły korzeniowe kończyn górnych,
  - układ oddechowy nieżyty dróg oddechowych,
 • Baza zabiegowa
  - fizykoterapia diadynamik, fonoforeza, galwanizacja, interdyn, jonoforeza, lampa sollux, laseroterapia, magnetoterapia, okłady borowinowe, plastry borowinowe, prądy Tens, ultradźwięki,
  - hydroterapia hydromasaż, kąpiel perełkowa, masaż wirowy kończyn dolnych,
  - inhalacje inhalacje indywidualne,
  - kinezyterapia ćwiczenia Atlas, ćwiczenia w basenie, terapia manualna,
  - masaże masaż klasyczny, masaż kręgosłupa, masaż pneumatyczny BOA,
 • Oferta dodatkowa i udogodnienia
  - basen
  - basen solankowy
  - gabinet kosmetyczny
  - jaskinie solno-jodowa
  - Nordic Walking
  - odnowa biologiczna
  - pobyty lecznicze
  - sauna
  - turnusy rehabilitacyjne
 • Finansowanie
  - pełnopłatne
 • Sanatoria SPA
  - masaże upiększające
  - masaże relaksacyjne