Centrum Rehabilitacji Spa AZS Wilkasy

Centrum Rehabilitacji & SPA
AZS Wilkasy

11-500 Giżycko, ul. Niegocińska 5, Wilkasy

Informacje - tel.: 87 428 07 15, 87 428 07 00

fax: 87 428 07 01
www.azs-wilkasy.pl www.odzyskajzdrowie.eu

Przy kontakcie z obiektem prosimy powołać się na serwis Sanatoria.com.pl

Leczenie WilkasyLeczenie Giżycko

Nasz Ośrodek, położony nad jeziorem Niegocin, w otoczeniu zieleni, to idealne miejsce, w którym można wypocząć, zregenerować siły, zadbać o kondycję i  zdrowie. Celem naszego Centrum Rehabilitacji & SPA AZS Wilkasy jest działalność na rzecz poprawy jakości życia osób z problemami o podłożu urazowo – ortopedycznym, zwyrodnieniowym i reumatycznym.

SPA WilkasySPA Giżycko

Wszystkim zainteresowanym świadczymy usługi z zakresu rehabilitacji medycznej i odnowy biologicznej na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem naszej oferty są zabiegi w komorze do krioterapii ogólnoustrojowej. Centrum zostało oddane do użytku 1 września 2011r. jako nowe niezależne skrzydło istniejącego już Hotelu AZS Wilkasy.

Rehabilitacja GiżcykoRehabilitacja Gizycko

Ośrodek AZS COSA Wilkasy to komfortowy kompleks wypoczynkowo - rekreacyjny. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 500 miejsc noclegowych o zróżnicowanym standardzie: 183 miejsca w całorocznym Hotelu (209 miejsc z dostawkami), a w okresie od maja do września dodatkowo 59 miejsc w Mini Hotelu, 71 miejsc w Pawilonach Turystycznych oraz 240 miejsc w domkach kampingowych.

SPA MazuryLeczenie Gizycko

Nasza restauracja i stołówka słyną z wyśmienitych dań kuchni regionalnej, polskiej i włoskiej. W restauracji hotelowej panuje przyjazny wystrój, układ stołów pozwala na kameralne spotkanie, intymną kolację we dwoje, jak i uroczystości w większym gronie. W sezonie letnim miłośników kuchni włoskiej zapraszamy do naszej pizzerii tuż przy plaży na oryginalną włoską pizze, makarony i sałatki. Aby zapewnić Państwu możliwość spokojnej pracy przy filiżance kawy zadbaliśmy również o bezprzewodowy internet, który dostępny jest w restauracji hotelowej.

SPA MazuryLeczenie Gizycko

Nasz obiekt to raj dla osób preferujących aktywną formę wypoczynku. Latem zachęcamy do spacerów (nordic walking) i wycieczek rowerowych szlakami turystycznymi, zimą zaś polecamy okoliczne lasy jako miejsce idealne do uprawiania narciarstwa biegowego. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się duża piaszczysta plaża z placem zabaw dla dzieci (wraz z pneumatycznym zamkiem zabaw) oraz wypożyczalnia leżaków i rowerów wodnych. Jezioro Niegocin jest akwenem, na którym panują idealne warunki do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu. Dla amatorów sportów wodnych, którzy chcą spróbować swoich sił, oferujemy naukę pływania na desce, nartach wodnych i kitesurfingu pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

SPA MazuryLeczenie Gizycko

W naszym Ośrodku oferujemy szeroką gamę zabiegów rehabilitacyjnych w skład której wchodzą:

 • elektrolecznictwo
 • światłolecznictwo
 • terapia uciskowa
 • terapia ultradźwiękami
 • terapia polem magnetycznym
 • krioterapia miejscowa
 • krioterapia ogólnoustrojowa
 • masaż leczniczy
 • masaż wibracyjny połączony z działaniem pola magnetycznego
 • ćwiczenia rehabilitacyjne

SPA GizyckoRehabilitacja Wilkasy

SPA MazuryLeczenie Gizycko

Do wykorzystania pozostają ponadto: hala do gier zespołowych, sala z matą judo, siłownia, rowery i bieżnie treningowe, sprzęt fitness, część SPA (mini basen, jacuzzi, sauna sucha i parowa).

Rehabilitacja MazuryZdrowie Wilkasy

Pakiety SPA:

 • Pakiet dla dwojga - Rozluźniający masaż grzbietu (Aquavibron), masaż pneumatyczny BOA, bicze szkockie, łaźnia parowa, basen, jacuzzi, orzeźwiający drink.
 • Pakiet dla Niego - Jeden z ponizszych pakietów do wyboru:
  • bicze szkockie, łaźnia parowa, peeling solny całego ciała
  • nawilżający masaż twarzy, rozluźniający masaż grzbietu, jacuzzi łaźnia parowa
  • masaż pneumatyczny BOA, siłownia, bicze szkockie
 • Pakiet "Relaks" 3 dni - Podczas 3 dniowego pobytu proponujemy pakiet umożliwiający pełen relaks i wypoczynek oraz regenerację i odbudowę sił wewnętrznych. Doskonały dla osób przemęczonych codzienną pracą i obowiązkami, które chcą w pełni odzyskać swoje siły witalne
 • Pakiet "Relaks" 7 dni - Podczas tygodniowego pobytu proponujemy pakiet umożliwiający pełen relaks i wypoczynek oraz regenerację i odbudowę sił wewnętrznych. Doskonały dla osób przemęczonych codzienną pracą i obowiązkami, które chcą w pełni odzyskać swoje siły witalne.

Leczenie GiżyckoZdrowie Gizycko

 • Pakiet "Antycellulitowy" 7 dni - Nieprawidłowe krążenie limfy w organizmie jest przyczyną odkładania się zbędnych produktów przemiany materii w komórkach. Zaburzenia równowagi gospodarki lipidowej i procesów metabolicznych, objawiają się cellulitem. W celu poprawy stanu skóry i zniwelowaniu „skórki pomarańczowej„ przygotowaliśmy specjalny pakiet.
 • Pakiet "Antycellulitowy" 14 dni - Nieprawidłowe krążenie limfy w organizmie jest przyczyną odkładania się zbędnych produktów przemiany materii w komórkach. Zaburzenia równowagi gospodarki lipidowej i procesów metabolicznych, objawiają się cellulitem. W celu poprawy stanu skóry i zniwelowaniu „skórki pomarańczowej„ przygotowaliśmy specjalny pakiet.
 • Pakiet "Odnowa biologiczna" 7 dni - Siedmiodniowy pakiet umożliwiający pełną regenerację organizmu i powrót wewnętrznej homeostazy. Pozwoli na regenerację sił, wzmocni odporność i pobudzi do dalszego działania.

Zdrowie GiżyckoWilkasy

Szczegółowe informacje, cenniki, pakiety oraz oferty specjalne
znajdziecie Państwo na www.odzyskajzdrowie.eu
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Oferta leczenia i rehabilitacji - przegląd:

 • Profile leczenia
  - narząd ruchu rehabilitacja pooperacyjna, zwyrodnienia kręgosłupa, zwyrodnienie stawów i kości,
  - reumatologia
 • Baza zabiegowa
  - fizykoterapia diadynamik, elektrostymulacja, fonoforeza, galwanizacja, interdyn, jonoforeza, krioterapia miejscowa, krioterapia ogólna, lampa sollux, laseroterapia, magnetoterapia, prądy Tens, ultradźwięki,
  - hydroterapia bicze szkockie, masaż wirowy kończyn dolnych, masaż wirowy kończyn górnych,
  - kinezyterapia ćwiczenia Atlas, ćwiczenia w odciążeniu,
  - masaże masaż Aquavibron, masaż klasyczny, masaż kręgosłupa, masaż pneumatyczny BOA,
 • Oferta dodatkowa
  - basen
  - Nordic Walking
  - odnowa biologiczna
  - pobyty lecznicze
  - sauna
  - turnusy rehabilitacyjne
 • Finansowanie
  - pełnopłatne
 • Sanatoria SPA
  - zabiegi na ciało
  - pielęgnacja twarzy i dekoltu
  - masaże upiększające
  - masaże relaksacyjne