Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Bryza"

ul. Piastowska 6, 78-131 Dźwirzyno

Informacje - tel. 94 354 03 58

faks 94 358 55 88, kom. 604 442 174
pełna informacja: www.osrodekbryza.pl

Przy kontakcie z obiektem prosimy powołać się na serwis Sanatoria.com.pl

Zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowo - Rehabilitacyjnego Bryza w Dźwirzynie. Mieścimy się w cichej okolicy otoczonej zielenią. Zaledwie kilkaset metrów dzieli nas od Morza Bałtyckiego i jedynie 12 km od Kołobrzegu, turystycznego oraz kulturalnego serca tej części Wybrzeża. Dźwirzyno jest niezwykle malownicza miejscowością: szeroka, piaszczysta plaża, przechodząca w kierunku lądu w wysoki wał wydmowy, sosnowe lasy oraz błękitna woda wzburzonego Bałtyku stanowią nieodłączny element miejscowego krajobrazu.

Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Bryza - Dźwirzyno

Baza noclegowa
Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny Bryza składa się z trzech budynków o zróżnicowanym standardzie. Wystrój pokoi oraz bliskość przyrody gwarantują spokojny oraz leczniczy sen.

Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Bryza - DźwirzynoOśrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Bryza - DźwirzynoOśrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Bryza - DźwirzynoOśrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Bryza - DźwirzynoOśrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Bryza - Dźwirzyno

Budynek główny – A - trzypiętrowy, z windą, posiada 110 pokoi 2-osobowych oraz 2 pokoje typu studio. Wszystkie pokoje z balkonami i łazienkami, wyposażone w TV-Sat, chłodziarkę i telefon. W tym budynku znajdują się: recepcja, baza zabiegowa, kompleks basenowy (dwa baseny, jacuzzi, sauna oraz brodzik dla dzieci), jadalnia, kawiarnia, sala klubowa i sala fitness, gabinet fryzjerski, kosmetyczny.

Budynek B - jednopiętrowy z windą, posiada 40 pokoi 2 i 3-osobowych z łazienkami, wyposażonych w TV-Sat i chłodziarkę.

Budynek C - to 10 przytulnych pokoi z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, z łazienkami, wyposażone w TV-Sat oraz chłodziarkę.

Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Bryza - DźwirzynoOśrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Bryza - Dźwirzyno

Gastronomia
Istotą dań serwowanych w naszej jadalni jest to, że stanowią one kompozycję różnorodnych smaków i zapachów tradycyjnej kuchni polskiej, dostarczając Gościom wielu wrażeń kulinarnych i zaspakajając najbardziej wysublimowane gusta.

Aromat świeżo parzonej kawy oraz słodkie desery zachęcają do chwili odpoczynku w oryginalnym wnętrzu naszej kawiarni. Lody gruszkowe czy symfonia truskawkowa to słodkości, którym nie można się oprzeć. Miło jest tu spędzić czas samemu, we dwoje jak i z grupą przyjaciół.

Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Bryza - DźwirzynoOśrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Bryza - DźwirzynoOśrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Bryza - Dźwirzyno

Baza zabiegowa
Oferujemy Państwu szeroki wachlarz odprężających masaży i leczniczych okładów. Niezapomnianych chwil dostarczą kąpiele wodne, przynoszące relaks całemu ciału. Fachowa opieka medyczna pomoże i doradzi w wyborze odpowiednich zabiegów i sprawi, że rehabilitacja nad morzem stanie się również przyjemnym wypoczynkiem.

Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Bryza - DźwirzynoOśrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Bryza - Dźwirzyno

Zabiegi wykonywane w naszym ośrodku:

 • masaż klasyczny
 • masaż wibracyjny całego ciała
 • hydromasaż, kąpiel perełkowa
 • masaż wirowy kończyn górnych/dolnych
 • inhalacje solankowe
 • okłady borowinowe
 • elektroterapia (diadynamik, prądy interferencyjne)
 • magnetoterapia
 • laseroterapia
 • ultradźwięki
 • krioterapia
 • gimnastyka w basenie

W ośrodku Bryza organizowane są również turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON. Posiadamy wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych z dysfunkcją narządu ruchu (z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich), ze schorzeniami układu krążenia, z chorobami neurologicznymi, ze schorzeniami układu oddechowego, z cukrzycą.

Realizujemy także rehabilitację leczniczą ZUS w schorzeniach psychosomatycznych.

Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Bryza - DźwirzynoOśrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Bryza - Dźwirzyno

Basen
Aktywny dzień najlepiej zakończyć odprężając się w basenie lub jacuzzi. Wizyta w saunie poprawi krążenie i wzmocni odporność organizmu.

Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Bryza - DźwirzynoOśrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Bryza - Dźwirzyno

Otoczenie
Ośrodek Bryza usytuowany jest w ustronnej części miejscowości, 300 m od piaszczystej plaży i ok. 500 m od jeziora, otoczony zielenią z dużą ilością krzewów i kwiatów, co sprzyja chwilom relaksu i czasu tyko dla siebie. Na ponad półtora hektarowym terenie znajdują się między innymi: boisko do siatkówki, grill, plac zabaw dla dzieci, parking, wypożyczalnia rowerów.

Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Bryza - DźwirzynoOśrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Bryza - DźwirzynoOśrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Bryza - Dźwirzyno

Niezależnie od tego, jaki jest powód Państwa wizyty: rekreacja, rehabilitacja czy wypoczynek nad morzem, nasz Ośrodek sprosta Państwa oczekiwaniom, a nasz przyjazny personel uczyni Państwa pobyt niezapomnianym.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 

Oferta leczenia i rehabilitacji - przegląd:

 • Baza zabiegowa
  - fizykoterapia diadynamik, elektrostymulacja, galwanizacja, interdyn, jonoforeza, lampa Bio-V, lampa sollux, laseroterapia, magnetoterapia, okłady borowinowe, prądy Tens, ultradźwięki,
  - hydroterapia hydromasaż, kąpiel perełkowa, masaż wirowy kończyn dolnych, masaż wirowy kończyn górnych,
  - inhalacje inhalacje solankowe,
  - kinezyterapia ćwiczenia w basenie, gimnastyka grupowa,
  - masaże masaż klasyczny, masaż kręgosłupa,
 • Oferta dodatkowa i udogodnienia
  - basen
  - gabinet kosmetyczny
  - pobyty lecznicze
  - turnusy rehabilitacyjne
 • Finansowanie
  - ZUS
  - pełnopłatne
 • Sanatoria SPA
  - masaże relaksacyjne