Interferie Chalkozyn w Kołobrzegu

Interferie Chalkozyn w Kołobrzegu

78-100 Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 1

Informacje - Tel. 94 354 76 10-17

www.interferie.pl

Przy kontakcie z obiektem prosimy powołać się na serwis Sanatoria.com.pl

Interferie Chalkozyn w KołobrzeguInterferie Chalkozyn w Kołobrzegu

INTERFERIE Chalkozyn w Kołobrzegu to obiekt uzdrowiskowy w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji. Usytuowany przy promenadzie i parku zdrojowym, tuż obok pięknej i szerokiej plaży. To miejsce, gdzie łączą się w unikalną terapię dla zdrowia właściwości morskiej soli oraz miejscowej borowiny. Ponadto, występuje tutaj niezwykłe zjawisko tzw. aerozolu morskiego, który unosi w powietrze składniki mineralne, tak ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Głównym atutem INTERFERIE Chalkozyn jest doskonale przygotowana baza zabiegowa z szerokim wachlarzem usług leczniczych. Kołobrzeg jest miejscem idealnym dla amatorów aktywnego wypoczynku – tuż obok obiektu znajduje się basen rekreacyjny oraz liczne ścieżki rowerowe i malownicze szlaki turystyczne.

Interferie Chalkozyn w KołobrzeguInterferie Chalkozyn w Kołobrzegu

INTERFERIE Chalkozyn do dyspozycji Gości oddaje 301 miejsc noclegowych w starannie wykończonych pokojach: jedno-, dwu-, trzyosobowych oraz apartamentach o podwyższonym standardzie. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, TV-SAT, radio, telefon. W hotelu znajdują się podjazdy dla osób niepełnosprawnych. Doba hotelowa trwa od godziny 12.00 do godziny 10.00.

Interferie Chalkozyn w KołobrzeguInterferie Chalkozyn w KołobrzeguInterferie Chalkozyn w KołobrzeguInterferie Chalkozyn w Kołobrzegu

W INTERFERIE Chalkozyn serwujemy smaczne i tradycyjne potrawy kuchni polskiej. Szef kuchni dokłada wszelkich starań, aby były to dania pełnowartościowe i zróżnicowane. Śniadania i kolacje podawane są w formie bufetu szwedzkiego.

Interferie Chalkozyn w KołobrzeguInterferie Chalkozyn w Kołobrzegu

Na terenie obiektu znajduje się również kawiarnia, gdzie serwowane są aromatyczne kawy i herbaty, a także domowe ciasta oraz wyborne drinki.

Interferie Chalkozyn w Kołobrzegu

Zabiegi oferowane przez Interferie Chalkozyn w Kołobrzegu z pewnością pomogą każdemu odzyskać siły witalne i dobre samopoczucie. Nasze zabiegi polecamy szczególnie osobom zmagającym się ze schorzeniami układu krążenia, narządów ruchu, cukrzycy i górnych dróg oddechowych. W ich trakcie wykorzystywane są m.in. niezwykłe właściwości soli morskiej i borowiny – nie bez powodu zwanych białym i czarnym złotem Kołobrzegu.

Pozostałe zabiegi:

 • Galwanoborowina i limphatron
 • Spondyliatria - leczenie schorzeń kręgosłupa
 • Fizykoterapia (diadynamika, jonoforeza, lampa sollux, magnetotronik)
 • Hydroterapia – masaże (podwodny, wirowy, hydromasaż) i kąpiele (perełkowa, solankowa)
 • Krioterapia
 • Inhalacje
 • Elektroterapia- Interdyn
 • Akupunktura

Interferie Chalkozyn w KołobrzeguInterferie Chalkozyn w KołobrzeguInterferie Chalkozyn w KołobrzeguInterferie Chalkozyn w Kołobrzegu

Dbamy o dobrą zabawę naszych Gości, dlatego codziennie organizujemy wieczorki taneczne z muzyką na żywo. Bardzo często w klimatyzowanym patio odbywają się także występy chóru kołobrzeskiego oraz zespołu folklorystycznego. Wszystkim turystom polecamy wizytę w oceanarium. W dwupoziomowym budynku podziwiać można prawdziwy festiwal rybich okazów z Morza Czerwonego, Oceanu Spokojnego oraz Indyjskiego. Do odwiedzenia Kołobrzegu zachęcają też jego liczne zabytki. Wśród nich są m.in. gotycka Bazylika Mariacka czy neogotycki Ratusz. Warto zobaczyć również pozostałości umocnień twierdzy kołobrzeskiej oraz Muzeum Oręża Polskiego.

Pełną informację, aktualne promocje i pakiety specjalne
znajdziecie Państwo na www.interferie.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 

 

Oferta leczenia i rehabilitacji - przegląd:

 • Profile leczenia
  - cukrzyca
  - narząd ruchu
  - układ krążenia
  - układ oddechowy
 • Baza zabiegowa
  - fizykoterapia bioptron, diadynamik, interdyn, jonoforeza, krioterapia miejscowa, lampa sollux, laseroterapia, magnetoterapia, okłady borowinowe, plastry borowinowe, ultradźwięki,
  - hydroterapia hydromasaż, kąpiel borowinowa, kąpiel perełkowa, kąpiel solankowa, masaż podwodny, masaż wirowy kończyn dolnych, masaż wirowy kończyn górnych,
  - inhalacje inhalacje indywidualne,
  - masaże masaż kręgosłupa,
 • Oferta dodatkowa i udogodnienia
  - pobyty lecznicze
 • Finansowanie
  - pełnopłatne