Lista ośrodków sanatoryjnych - leczenie i rekreacja

Serwis o obiektach kuracyjnych w Polsce

W serwisie możesz poznać polskie uzdrowiska i kurorty oraz znajdujące się w nich sanatoria i ośrodki prowadzące pobyty zdrowotne, a następnie wybrać odpowiednie miejsce dla siebie. Z prezentacji wybranego obiektu dowiesz się, jaką bazą zabiegową dysponuje, jakie uwzględnia profile leczenia oraz jakie ma warunki zakwaterowania. Skorzystaj z wyszukiwarki, wyboru parametrów w lewej kolumnie lub listy miejscowości, by zacząć poszukiwanie obiektu spełniającego Twoje wymagania. Możesz również skorzystać z mapy, gdzie po wyborze profilu leczenia pokaże się rozmieszczenie ośrodków z tym profilem.

Zobacz więcej...

Wyszukiwanie obiektów

Kuracjuszu, wygodna i rozbudowana wyszukiwarka umożliwi Ci filtrowanie wyników wyszukiwania z uwzględnieniem wielu preferencji. Tak szeroki wachlarz parametrów możliwych do wybrania podczas szukania ma służyć temu, byś znalazł obiekt i pobyt dokładnie opowiadający Twoim oczekiwaniom.

Zobacz więcej...

Ulubione - łatwe wysyłanie zapytania do wielu obiektów

Wiemy doskonale, że rezerwacja miejsca w sanatorium w wybranym terminie często wiąże się z dziesiątkami telefonów i e-maili oraz znaczną ilością czasu, jakiej wymagają poszukiwania oferty odpowiadającej oczekiwaniom i potrzebom. Aby usprawnić ten proces, z myślą o Kuracjuszach stworzyliśmy nową funkcjonalność - zakładka Ulubione.

Zobacz więcej...

Bank Wolnych Miejsc

Zajrzyj do Banku Wolnych Miejsc i sprawdź, które sanatoria posiadają wolne miejsce w interesującym Cię terminie. Nie znalazłeś wolnego miejsca? Skorzystaj z możliwości wysłania zapytania do wybranego obiektu lub wyślij wiadomość do wszystkich obiektów dodanych do schowka - z pewnością uda Ci się znaleźć dogodną opcję pobytu.

Zobacz więcej...

Aktualności

Koncert "Muzyka Zaklęta w Drewnie" w gminie Krynica-Zdrój

W ramach realizacji projektu Festiwal Muzyka Zaklęta w Drewnie, w Bereście odbędzie się koncert kolęd na Szlaku Architektury Drewnianej. W niedzielę 21 stycznia w cerkwi pw. św. św. Kosmy i Damiana o godzinie 16.00 wystąpi Kapela Wałasi, która zaprezentuje napiękniejsza kolędy i pastorałki.

V Międzynarodowy Turniej Badmintona Seniorów Bayjonn Cup w Sopocie

W dniach 27-28 stycznia w Hali Stulecia w Sopocie zostanie rozegrany V Międzynarodowy Turniej Badmintona Seniorów Bayjonn Cup. Organizatorzy zapraszają do kibicowania uczestnikom. W programie także atrakcje dodatkowe i aukcje charytatywne na rzecz Fundacji SOS Wioski Dziecięce.

26. Finał WOŚP w Kamieniu Pomorskim

W niedzielę 14 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra także w Kamieniu Pomorskim. Finałowe atrakcje odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej, organizatorzy zadbali o bogaty program. Początek imporezy o godzinie 14.30.

Rajd pieszy "Z Serduszkiem" w Ustce

W niedzielę 14 stycznia odbędzie się 26. Finał WOŚP. Tego dnia Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe "Ustka", Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustce oraz Twierdza Ustka zapraszają do udziału w rajdzie pieszym "Z Serduszkiem". Zbiórka uczestników i wymarsz o godzinie 10.30 z terenu OSiR Ustka.