Aktualności

Gala Operowo-Operetkowa w Polanicy-Zdroju

We wtorek 5 grudnia w Teatrze Zdrojowym w Polanicy-Zdroju odbędzie się Gala Operowo Operetkowa. Wystąpią znakomici artyści Międzynarodowej Grupy Operetkowej Sonori Ensemble. Nie zabraknie scen z najpopularniejszych i najbardziej lubianych oper.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku

W dniach 2-23 grudnia na Targu Węglowym w Gdańsku odbędzie się jeden z największych i najpiękniejszych w kraju Jarmark Bożonarodzeniowy. Oprócz tradycyjnych stoisk wystawców, w czasie Jarmarku zaplanowano także moc fantastycznych atrakcji dla osób w każdym wieku.

Koncert Hanny Banaszak i Przyjaciół Osób z Autyzmem

W sobotę 25 listopada w Sali Koncertowej Opery Leśnej w Sopocie odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny na rzecz budowy Domu Rain Mana - domu dla osób z autyzmem. W ramach koncertu wystąpi Hanna Banaszak, Andre Hubner-Ochodlo, Beata Bartelik, Renata Irsa oraz Kacper Fułek.

Lady Baba Fit w Szklarskiej Porębie

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie zaprasza 24 listopada do udziału w jesiennym spotkaniu z Lady Baba Fit. W programie Swap Party oraz wykład "Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem".

XIV Międzynarodowy Festiwal Poezji

W dniach 16-19 listopada w Polanicy-Zdroju odbędzie się XIV Międzynarodowy Festiwal Poezji "Poeci bez granic". Imprezy będą się odbywać w różnych miejscach w Polanicy. Na wszystkie wydarzenia festiwalowe wstęp jest bezpłatny.

Instalacja ogólnodostępnych defibrylatorów AED w Ciechocinku

Uzdrowisko Ciechocinek zyskało nowoczesne, ogólnodostępne defibrylatory AED, które w przypadku Nagłego Zatrzymania Krążenia (głównej przyczyny zgonów w Polsce) ratują ludzkie życie. Urządzenia zostały umieszczone w Hali Sportowej oraz na zewnętrznej ścianie budynku Kina Zdrój.

Wystawa fotografii "Poland" w Kołobrzegu

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na wystawę fotografii autorstwa Przemysława Dawida, zatytułowanej "Poland". Wernisaż odbędzie się w piątek 10 listopada o godzinie 19.00. Wystawę będzie można oglądać do 2 grudnia.

Parkrun w Świnoujściu

Parkrun to projekt realizowany w wielu miastach, obejmujący wspólne, bezpłatne biegi na terenach rekreacyjnych. Jednym z miejsc, w których odbywają się te cykliczne biegi przełajowe na 5 km jest Park Zdrojowy w Świnoujściu. Najbliższy bieg już 4 listopada.

Charytatywna impreza rekreacyjna "Dla Maćka na Sportowo"

W sobotę 4 listopada w INTERFERIE Sport Hotel BORNIT w Szklarskiej Porębie odbędzie się wydarzenie "Dla Maćka na Sportowo". Dochód z imprezy w całości zostanie przeznaczony na leczenie ratownika GOPR Macieja Abramowicza.

Charytatywny Koncert Fortepianowy Adama Makowicza w Ustroniu

W niedzielę 29 października odbędzie się wydarzenie z cyklu Ustrońska Jesień Muzyczna - Charytatywny Koncert Fortepianowy Adama Makowicza. Koncert Fortepianowy zostanie zagrany w Miejskim Domu Kultury "Prażakówka", początek o godzinie 18.00.