Aktualności

Wakacje Startują z Kołobrzegu

W pierwszy wakacyjny weekend, 24-25 czerwca na plaży centralnej w Kołobrzegu zagości studio plenerowe Dzień Dobry TVN. Szykują się dwa dni pełne ciekawych wydarzeń, na plaży zagoszczą także znani dziennikarze.

"W rytmach Kryniczanki" - koncerty w Krynicy-Zdroju

W dniach 20-22 czerwca Krynica-Zdrój zaprasza na wydarzenie muzyczne "W rytmach kryniczanki". Koncerty będą się odbywały w Pijalni Głównej. Bezpłatne wejściówki można odbierać w Centrum Kultury w Krynicy Zdroju i bezpośrednio przed koncertami w Pijalni, ilość miejsc ograniczona.

XIII Festiwal Ekumeniczny w Ustroniu

W okresie od 23 czerwca do 23 lipca w Ustroniu będzie trwał XIII Festiwal Ekumeniczny, organizowany przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Ekumeniczne w Ustroniu. W ramach Festiwalu zaplanowano wiele wyjątkowych koncertów, wystaw i ciekawych spotkań.

II Międzynarodowy Festiwal Chrześcijańskich Orkiestr Dętych w Wiśle

W sobotę 10 marca w Amfiteatrze w Wiśle odbędzie się Festiwal Chrześcijańskich Orkiestr Dętych. Podczas wydarzenia będzie można usłyszeć orkiestry dęte z Polski, Czech i Węgier. Festiwal potrwa w godzinach 12.00 - 18.00.

Piknik "Smaki Regionu" w Lądku-Zdroju

W piątek 9 czerwca przy Biskupich Stawach (ul. St. Moniuszki) w Lądku-Zdroju odbędzie się Piknik "Smaki Regionu". Impreza rozpocznie się o godzinie 14.00. Organizatorzy zadbali o atrakcyjny program Pikniku.

Dzień Dziecka w sopockim Grodzisku

Grodzisko w Sopocie Oddział Muzeum Archeologicznego w Gdańsku, mieszczące się przy ul. Haffnera 63 zaprasza w sobotę 3 czerwca na obchody Dnia Dziecka. W programie moc atrakcji dla wszystkich dzieci. Impreza potrwa w godzinach 12.00 - 16.00.

Dzień Dziecka w Polanicy-Zdroju

Polanica-Zdrój zaprasza na huczne obchody Dnia Dziecka! 1 czerwca w Parku Zdrojowym w Muszli Koncertowej i na placu przed nią odbędzie się mnóstwo atrakcji dla dzieci. Początek o godzinie 15.00.

Zakopane Biega - bieg na 3 kilometry

31 maja w Zakopanem na Górnej Równi Krupowej odbędzie się bieg w ramach akcji Zakopane Biega. Bieg na dystansie 3 kilometry rozpocznie się o godzinie 12.00, zapisy ruszają od 11.00.

Rodzinny Festyn NGO w Mielnie

W piątek 26 maja odbędzie się pierwsza w tym roku impreza plenerowa z cyklu Mieleńskie Lato Artystyczne, czyli Rodzinny Festyn NGO. Wydarzenie odbędzie się na Placu Rekreacyjnym przy ul. Żeromskiego, początek o godzinie 16.00.

Wystawa "Rękodzieło i rysunki prosto z serca" w Wiśle

Wiślańskie Centrum Kultury zaprasza do oglądania prac wykonanych różnymi technikami na wystawie zatytułowanej "Rękodzieło i rysunki prosto z serca". Wstawę w Galeryjce przy pl. B. Hoffa 3 w Wiśle można oglądać od 12 maja do 14 czerwca.