Aktualności

Górski Runmageddon w Szczyrku

W dniach 21-22 października w Szczyrku po raz pierwszy odbędzie się Runmageddon - ekstremalny bieg z przeszkodami. W programie Górskiego Runmageddonu w Szczyrku zaplanowano 3 biegi z przeszkodami do wyboru: Intro, Rekrut i Hardcore.

Warsztaty "Od pomysłu do produktu" w Ustroniu Morskim

W piątek 13 października w Akademii Rozwoju Osobistego (OW Kaszubianka) przy ul. Okrzei 1 w Ustroniu Morskim odbędą się warsztaty z cyklu "Od pomysłu do produktu". Będzie to już trzecie kulinarne spotkanie warsztatowe.

Piknik Integracyjny w Mielnie

11 października w Mielnie odbędzie się Piknik Integracyjny "Bezpieczna Jesień", połączony z pokazem ratownictwa medycznego. Impreza odbędzie się przy Szkole Podstawowej im. Leonida Teligi w Mielnie, początek o godzinie 12.00.

Cały Kazio 4 - Festiwal Marii Czubaszek w Polanicy-Zdroju

W dniach 13-15 października w Polanicy-Zdroju odbędzie się Festiwal "Cały Kazio 4". Wydarzenia festiwalowe będą się odbywać w Teatrze Zdrojowym, Muszli Koncertowej i w Teatrze Zdrojowym. W czasie Festiwalu w Polanicy-Zdroju będzie można zobaczyć prawdziwą plejadę gwiazd.

Dzień dla Zdrowia 2017 w Ustroniu

W środę 18 października w Ustroniu odbędzie się trzecia edycja Dnia dla Zdrowia - Konferencji i bezpłatnych konsultacji dla seniorów. W czasie wydarzenia będzie można także wykonać szereg nieodpłatnych badań.

Mistrzostwa Polski w Skokach i Kombinacji Norweskiej oraz Puchar Prezesa PZN

W dniach 7-8 października w Szczyrku na kompleksie "Skalite" oraz trasie nartorolkowej zostaną rozegrane zawody sportowe: Mistrzostwa Polski Kobiet w skokach narciarskich, Mistrzostwa Polski w Kombinacji Norweskiej oraz rywalizacja o Puchar Prezesa PZN. Organizatorzy zapraszają do kibicowania.

Sopot Jazz Festival

W dniach 5-7 października odbędzie się kolejna edycja imprezy muzycznej Sopot Jazz Festival. Trzy dnie festiwalowe to wyjątkowa okazja, by usłyszeć niezwykłe aranżacje i kompozycje artystów z różnych stron świata. To wydarzenie nie tylko dla miłośników jazzu, ale dla wszystkich melomanów.

Wernisaż wystawy w Polanicy-Zdroju

W piątek 22 września o godzinie 17.00 w Polanickiej Galerii Sztuki AKWARIUM odbędzie się wernisaż wystawy wyjątkowych prac autorstwa Brygidy Dudy. Wystawa nosi tytuł "Powrót do źródła".

V Kołobrzeskie Senioralia

W dniach 15-16 września odbędą się V Kołobrzeskie Senioralia - Dni Seniora 2017. Na wydarzenie zaprasza kołobrzeski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Impreza odbędzie się w budynku i okolicach Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu.

Jazztival w Ustroniu

W dniach 15-17 września w Ustroniu oraz Bielsku-Białej odbędzie się "One World Jazztival" - festiwal jazzowy. Ustrońska część tej imprezy odbędzie się w piątek 15 września o godzinie 19.00 w Amfiteatrze.