Aktualności

Ustroń z Buta i na Kole - odsłona zimowa

Miasto Ustroń zaprasza do udziału w zimowych, ogólnodostępnych wycieczek z przewodnikiem. W programie uwzglądniono 6 wycieczek, które odbędą się w okresie od 27 stycznia do 11 lutego.

Promocja książki "W Kasprowym mateczniku. Opowieść przyrodnicza" w Zakopanem

W piątek 26 stycznia w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego przy ul. Zborowskiego 1 w Zakopanem, odbędzie się promocja książki Wojciecha Gąsienicy-Byrcyna pt. "W Kasprowym mateczniku. Opowieść przyrodnicza".

Koncert "Muzyka Zaklęta w Drewnie" w gminie Krynica-Zdrój

W ramach realizacji projektu Festiwal Muzyka Zaklęta w Drewnie, w Bereście odbędzie się koncert kolęd na Szlaku Architektury Drewnianej. W niedzielę 21 stycznia w cerkwi pw. św. św. Kosmy i Damiana o godzinie 16.00 wystąpi Kapela Wałasi, która zaprezentuje napiękniejsza kolędy i pastorałki.

V Międzynarodowy Turniej Badmintona Seniorów Bayjonn Cup w Sopocie

W dniach 27-28 stycznia w Hali Stulecia w Sopocie zostanie rozegrany V Międzynarodowy Turniej Badmintona Seniorów Bayjonn Cup. Organizatorzy zapraszają do kibicowania uczestnikom. W programie także atrakcje dodatkowe i aukcje charytatywne na rzecz Fundacji SOS Wioski Dziecięce.

26. Finał WOŚP w Kamieniu Pomorskim

W niedzielę 14 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra także w Kamieniu Pomorskim. Finałowe atrakcje odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej, organizatorzy zadbali o bogaty program. Początek imporezy o godzinie 14.30.

Rajd pieszy "Z Serduszkiem" w Ustce

W niedzielę 14 stycznia odbędzie się 26. Finał WOŚP. Tego dnia Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe "Ustka", Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustce oraz Twierdza Ustka zapraszają do udziału w rajdzie pieszym "Z Serduszkiem". Zbiórka uczestników i wymarsz o godzinie 10.30 z terenu OSiR Ustka.

Radosne Kolędowanie w Busku-Zdroju

W sobotę 6 stycznia w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Busku-Zdroju odbędzie się Radosne Kolędowanie. Początek wydarzenia o godzinie 13.00, wstęp bezpłatny.

Sylwester pod Gwiazdami w Szczawnicy

W niedzielę 31 grudnia na Dolnej Stacji Kolei Linowej na Palenicę odbędzie się zabawa sylwestrowa pod gołym niebem. Impreza potrwa w godzinach 21.00 - 01.00. Wydarzenie ma charakter otwarty, wstęp wolny.

Sylwester Miejski w Ustroniu

W sylwestrowy wieczór 31 grudnia, na ustrońskim Rynku odbędzie się powitanie Nowego Roku i zabawa sylwestrowa dla mieszkańców i gości Ustronia. Impreza potrwa w godzinach 22.00 - 00.45, wstęp bezpłatny.

Jarmark Bożonarodzeniowy i Wspólna Wigilia w Dusznikach-Zdroju

W sobotę 16 grudnia na Rynku w Dusznikach-Zdroju odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy i Wigilia dla wszystkich mieszkańców i gości Dusznik. Wydarzenie zaplanowane jest w godzinach 12.00 - 18.00.