Aktualności

Rajd pieszy "Z Serduszkiem" w Ustce

W niedzielę 14 stycznia odbędzie się 26. Finał WOŚP. Tego dnia Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe "Ustka", Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustce oraz Twierdza Ustka zapraszają do udziału w rajdzie pieszym "Z Serduszkiem". Zbiórka uczestników i wymarsz o godzinie 10.30 z terenu OSiR Ustka.

Radosne Kolędowanie w Busku-Zdroju

W sobotę 6 stycznia w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Busku-Zdroju odbędzie się Radosne Kolędowanie. Początek wydarzenia o godzinie 13.00, wstęp bezpłatny.

Sylwester pod Gwiazdami w Szczawnicy

W niedzielę 31 grudnia na Dolnej Stacji Kolei Linowej na Palenicę odbędzie się zabawa sylwestrowa pod gołym niebem. Impreza potrwa w godzinach 21.00 - 01.00. Wydarzenie ma charakter otwarty, wstęp wolny.

Sylwester Miejski w Ustroniu

W sylwestrowy wieczór 31 grudnia, na ustrońskim Rynku odbędzie się powitanie Nowego Roku i zabawa sylwestrowa dla mieszkańców i gości Ustronia. Impreza potrwa w godzinach 22.00 - 00.45, wstęp bezpłatny.

Jarmark Bożonarodzeniowy i Wspólna Wigilia w Dusznikach-Zdroju

W sobotę 16 grudnia na Rynku w Dusznikach-Zdroju odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy i Wigilia dla wszystkich mieszkańców i gości Dusznik. Wydarzenie zaplanowane jest w godzinach 12.00 - 18.00.

Koncert kolęd w Kołobrzegu

W czwartek 28 grudnia w Bazylice Najświętszej Marii Panny przy ul. Mariackiej 5 w Kołobrzegu, odbędzie się wyjątkowy koncert kolęd w wykonaniu zespołu Enej. Początek koncertu zaplanowano na godzinę 19.00.

Gwiazda Betlejemska w Muzeum Ikon w Supraślu

W niedzielę 10 grudnia Muzeum Ikon w Supraślu Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku przy ul. Klasztornej 1 w Supraślu zaprasza na wydarzenie "Gwiazda Betlejemska". W programie warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych, spotkanie przy ikonie Narodzenia Chrystusa oraz zajęcia interaktywne w niespodzianką.

Mikołajki w Kamieniu Pomorskim

W środę 6 grudnia w Kamieniu Pomorskim odbędą się Mikołajki przy Ratuszu. Początek wydarzenia planowany jest na godzinę 17.00. Na imprezę zaprasza Burmistrz Gminy Kamień Pomorski.

Sylwester pod Giewontem 2017

Wielki koncert sylwestrowy w zimowej stolicy Polski! Podczas Sylwestra pod Giewontem w Zakopanem, wzorem ubiegłego roku, wystąpią jedne z największych gwiazd polskiej estrady oraz zagraniczni artyści. Impreza sylwestrowa rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 19.00.

Ustroński Jarmark Świąteczny

W dniach 9-26 grudnia na ustrońskim rynku odbędzie się Świąteczny Jarmark. Każdego dnia trwania jarmarku odbędzie się sprzedaż wyrobów świątecznych i regionalnych, a w weekendy 9-10 grudnia oraz 16-17 grudnia przewidziano dodatkowe atrakcje.