Aktualności

Biegi w Szczawnicy 2018

W sobotę 21 kwietnia odbędą się Biegi w Szczawnicy. To wielka impreza biegowa, w ramach której biegacze zmierzą się z dystansami do wyboru: 6 km, 20 km, 43 km, 64 km lub 96 kilometrów.

21. Przegląd Filmów o Sztuce w Zakopanem

W dniach 11-15 kwietnia w Zakopanem odbędzie się Przegląd Filmów o Sztuce. Pokazy filmów będą się odbywały w Kinie "Miejsce" przy ul. Orkana 2. Festiwal wrócił do Zakopanego w ubiegłym roku, po 20 latach nieobecności w tamtejszym kalendarzu imprez kulturalnych.

Koncert zespołu BOYS w Krynicy-Zdroju

W sobotę 14 kwietnia w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju odbędzie się koncert zespołu BOYS. Początek wydarzenia o godzinie 19.00, jako support przed gwiazdą wieczoru wystąpi zespół Milano.

Festiwal Sportów Siłowych "Wycisk dla Kruszyny" w Kołobrzegu

W sobotę 7 kwietnia w Kompleksie Sportowym Milenium w Kołobrzegu odbędzie się akcja charytatywna - Festiwal Sportów Siłowych "Wycisk dla Kruszyny". Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz walczącego z nowotworem utytułowanego Strong Mana, Grzegorza Szymańskiego.

60. Konkurs Palm Wielkanocnych w Rabce-Zdroju

W niedzielę 25 marca już po raz 60. rabczańskie Muzeum im. Władysława Orkana zaprasza na Konkurs Palm Wielkanocnych. Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą w dniu konkursu od godziny 12.00.

Drzwi Otwarte w Teatrze Wybrzeże

W dniach 23-25 marca Teatr Wybrzeże w Gdańsku zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi. Wydarzenie organizowane jest z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Biorąc udział w Drzwiach Otwartych Teatru Wybrzeże będzie można poznać to miejsce z zupełnie innej strony, odkryć teatralne tajemnice oraz poczuć prawdziwą magię teatru.

V Zakopiański Bieg Wagarowicza

W środę 21 marca w Zakopanem po raz piąty odbędzie się bieg z okazji powitania wiosny - Zakopiański Bieg Wagarowicza. Bieg rozpocznie się o godzinie 10.00 w Parku Miejskim przy ul. Staszica. Trasa o długości 2,5 km będzie wiodła ulicami Zakopanego.

Noc Sów w Dusznikach-Zdroju

W nocy z 24 na 25 marca w Polsce po raz kolejny odbędzie się Noc Sów - wieczorne spacery z przewodnikami w poszukiwaniu śladów sów i nasłuchiwaniu ich głosów. W tym roku spacer odbędzie się także w Dusznikach-Zdroju. Spotkanie uczestników w sobotę 24.03 pod Fontanną w Parku Zdrojowym o godzinie 18.00.

Zabiegana Kobieta - bieg w Ustroniu

W sobotę 10 marca w Ustroniu odbędzie się II Bieg z okazji Dnia Kobiet "Zabiegana Kobieta". Bieg odbędzie się na trasie o długości około 6,6 km, wiodącej ulicami Ustronia. Start biegu przewidziano na godzinę 10.00.

20. Jubileuszowe KOLOSY w Gdyni

W dniach 9-11 marca odbędą się 20. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów KOLOSY. Miejscem wydarzenia będzie Gdynia Arena przy ul. Kazimierza Górskiego 8 oraz Pomorski Park Naukowo-Technologiczny przy al. Zwycięstwa 96/98 w Gdyni.