Aktualności

Instalacja ogólnodostępnych defibrylatorów AED w Ciechocinku

Uzdrowisko Ciechocinek zyskało nowoczesne, ogólnodostępne defibrylatory AED, które w przypadku Nagłego Zatrzymania Krążenia (głównej przyczyny zgonów w Polsce) ratują ludzkie życie. Urządzenia zostały umieszczone w Hali Sportowej oraz na zewnętrznej ścianie budynku Kina Zdrój.

Wystawa fotografii "Poland" w Kołobrzegu

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na wystawę fotografii autorstwa Przemysława Dawida, zatytułowanej "Poland". Wernisaż odbędzie się w piątek 10 listopada o godzinie 19.00. Wystawę będzie można oglądać do 2 grudnia.

Parkrun w Świnoujściu

Parkrun to projekt realizowany w wielu miastach, obejmujący wspólne, bezpłatne biegi na terenach rekreacyjnych. Jednym z miejsc, w których odbywają się te cykliczne biegi przełajowe na 5 km jest Park Zdrojowy w Świnoujściu. Najbliższy bieg już 4 listopada.

Charytatywna impreza rekreacyjna "Dla Maćka na Sportowo"

W sobotę 4 listopada w INTERFERIE Sport Hotel BORNIT w Szklarskiej Porębie odbędzie się wydarzenie "Dla Maćka na Sportowo". Dochód z imprezy w całości zostanie przeznaczony na leczenie ratownika GOPR Macieja Abramowicza.

Charytatywny Koncert Fortepianowy Adama Makowicza w Ustroniu

W niedzielę 29 października odbędzie się wydarzenie z cyklu Ustrońska Jesień Muzyczna - Charytatywny Koncert Fortepianowy Adama Makowicza. Koncert Fortepianowy zostanie zagrany w Miejskim Domu Kultury "Prażakówka", początek o godzinie 18.00.

Górski Runmageddon w Szczyrku

W dniach 21-22 października w Szczyrku po raz pierwszy odbędzie się Runmageddon - ekstremalny bieg z przeszkodami. W programie Górskiego Runmageddonu w Szczyrku zaplanowano 3 biegi z przeszkodami do wyboru: Intro, Rekrut i Hardcore.

Warsztaty "Od pomysłu do produktu" w Ustroniu Morskim

W piątek 13 października w Akademii Rozwoju Osobistego (OW Kaszubianka) przy ul. Okrzei 1 w Ustroniu Morskim odbędą się warsztaty z cyklu "Od pomysłu do produktu". Będzie to już trzecie kulinarne spotkanie warsztatowe.

Piknik Integracyjny w Mielnie

11 października w Mielnie odbędzie się Piknik Integracyjny "Bezpieczna Jesień", połączony z pokazem ratownictwa medycznego. Impreza odbędzie się przy Szkole Podstawowej im. Leonida Teligi w Mielnie, początek o godzinie 12.00.

Cały Kazio 4 - Festiwal Marii Czubaszek w Polanicy-Zdroju

W dniach 13-15 października w Polanicy-Zdroju odbędzie się Festiwal "Cały Kazio 4". Wydarzenia festiwalowe będą się odbywać w Teatrze Zdrojowym, Muszli Koncertowej i w Teatrze Zdrojowym. W czasie Festiwalu w Polanicy-Zdroju będzie można zobaczyć prawdziwą plejadę gwiazd.

Dzień dla Zdrowia 2017 w Ustroniu

W środę 18 października w Ustroniu odbędzie się trzecia edycja Dnia dla Zdrowia - Konferencji i bezpłatnych konsultacji dla seniorów. W czasie wydarzenia będzie można także wykonać szereg nieodpłatnych badań.