Aktualności

Koncert kolęd w Kołobrzegu

W czwartek 28 grudnia w Bazylice Najświętszej Marii Panny przy ul. Mariackiej 5 w Kołobrzegu, odbędzie się wyjątkowy koncert kolęd w wykonaniu zespołu Enej. Początek koncertu zaplanowano na godzinę 19.00.

Gwiazda Betlejemska w Muzeum Ikon w Supraślu

W niedzielę 10 grudnia Muzeum Ikon w Supraślu Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku przy ul. Klasztornej 1 w Supraślu zaprasza na wydarzenie "Gwiazda Betlejemska". W programie warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych, spotkanie przy ikonie Narodzenia Chrystusa oraz zajęcia interaktywne w niespodzianką.

Mikołajki w Kamieniu Pomorskim

W środę 6 grudnia w Kamieniu Pomorskim odbędą się Mikołajki przy Ratuszu. Początek wydarzenia planowany jest na godzinę 17.00. Na imprezę zaprasza Burmistrz Gminy Kamień Pomorski.

Sylwester pod Giewontem 2017

Wielki koncert sylwestrowy w zimowej stolicy Polski! Podczas Sylwestra pod Giewontem w Zakopanem, wzorem ubiegłego roku, wystąpią jedne z największych gwiazd polskiej estrady oraz zagraniczni artyści. Impreza sylwestrowa rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 19.00.

Ustroński Jarmark Świąteczny

W dniach 9-26 grudnia na ustrońskim rynku odbędzie się Świąteczny Jarmark. Każdego dnia trwania jarmarku odbędzie się sprzedaż wyrobów świątecznych i regionalnych, a w weekendy 9-10 grudnia oraz 16-17 grudnia przewidziano dodatkowe atrakcje.

Gala Operowo-Operetkowa w Polanicy-Zdroju

We wtorek 5 grudnia w Teatrze Zdrojowym w Polanicy-Zdroju odbędzie się Gala Operowo Operetkowa. Wystąpią znakomici artyści Międzynarodowej Grupy Operetkowej Sonori Ensemble. Nie zabraknie scen z najpopularniejszych i najbardziej lubianych oper.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku

W dniach 2-23 grudnia na Targu Węglowym w Gdańsku odbędzie się jeden z największych i najpiękniejszych w kraju Jarmark Bożonarodzeniowy. Oprócz tradycyjnych stoisk wystawców, w czasie Jarmarku zaplanowano także moc fantastycznych atrakcji dla osób w każdym wieku.

Koncert Hanny Banaszak i Przyjaciół Osób z Autyzmem

W sobotę 25 listopada w Sali Koncertowej Opery Leśnej w Sopocie odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny na rzecz budowy Domu Rain Mana - domu dla osób z autyzmem. W ramach koncertu wystąpi Hanna Banaszak, Andre Hubner-Ochodlo, Beata Bartelik, Renata Irsa oraz Kacper Fułek.

Lady Baba Fit w Szklarskiej Porębie

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie zaprasza 24 listopada do udziału w jesiennym spotkaniu z Lady Baba Fit. W programie Swap Party oraz wykład "Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem".

XIV Międzynarodowy Festiwal Poezji

W dniach 16-19 listopada w Polanicy-Zdroju odbędzie się XIV Międzynarodowy Festiwal Poezji "Poeci bez granic". Imprezy będą się odbywać w różnych miejscach w Polanicy. Na wszystkie wydarzenia festiwalowe wstęp jest bezpłatny.