Serwis o obiektach kuracyjnych w Polsce

W serwisie możesz poznać polskie uzdrowiska i kurorty oraz znajdujące się w nich sanatoria i ośrodki prowadzące pobyty zdrowotne, a następnie wybrać odpowiednie miejsce dla siebie. Z prezentacji wybranego obiektu dowiesz się, jaką bazą zabiegową dysponuje, jakie uwzględnia profile leczenia oraz jakie ma warunki zakwaterowania. Skorzystaj z wyszukiwarki, wyboru parametrów w lewej kolumnie lub listy miejscowości, by zacząć poszukiwanie obiektu spełniającego Twoje wymagania. Możesz również skorzystać z mapy, gdzie po wyborze profilu leczenia pokaże się rozmieszczenie ośrodków z tym profilem.

Zobacz więcej...

Wyszukiwanie obiektów

Kuracjuszu, wygodna i rozbudowana wyszukiwarka umożliwi Ci filtrowanie wyników wyszukiwania z uwzględnieniem wielu preferencji. Tak szeroki wachlarz parametrów możliwych do wybrania podczas szukania ma służyć temu, byś znalazł obiekt i pobyt dokładnie opowiadający Twoim oczekiwaniom.

Zobacz więcej...

Ulubione - łatwe wysyłanie zapytania do wielu obiektów

Wiemy doskonale, że rezerwacja miejsca w sanatorium w wybranym terminie często wiąże się z dziesiątkami telefonów i e-maili oraz znaczną ilością czasu, jakiej wymagają poszukiwania oferty odpowiadającej oczekiwaniom i potrzebom. Aby usprawnić ten proces, z myślą o Kuracjuszach stworzyliśmy nową funkcjonalność - zakładka Ulubione.

Zobacz więcej...

Bank Wolnych Miejsc

Zajrzyj do Banku Wolnych Miejsc i sprawdź, które sanatoria posiadają wolne miejsce w interesującym Cię terminie. Nie znalazłeś wolnego miejsca? Skorzystaj z możliwości wysłania zapytania do wybranego obiektu lub wyślij wiadomość do wszystkich obiektów dodanych do schowka - z pewnością uda Ci się znaleźć dogodną opcję pobytu.

Zobacz więcej...

Aktualności

6. Artystyczna Niedziela Palmowa

Teatr Zdrojowy - Centrum Kultury i Promocji, Towarzystwo Miłośników Polanicy, Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP zapraszają 9 kwietnia do Teatru Zdrojowego na Artystyczną Niedzielę Palmową. Początek wydarzenia o godzinie 12.30.

II Festiwal Zdrowia i Cooltury w Lądku-Zdroju

Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku-Zdroju po raz drugi organizuje Festiwal Zdrowia i Cooltury. Impreza promująca zdrowy i aktywny styl życia odbędzie się w dniach 29-30 kwietnia.

IV Festiwal Zdrowia Przedszkolaka

Zdrowe odżywianie jest niezwykle ważne dla utrzymania ogólnego dobrego stanu zdrowia człowieka. Warto zadbać o to już od najmłodszych lat. Mnóstwo ciekawych informacji na ten temat będzie można zdobyć 22 marca na IV Festiwalu Zdrowia Przedszkolaka w Lublinie.

5. Babski Bieg i Bieg w Szpilkach w Świnoujściu

Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz" w Świnoujściu zaprasza do udziału w imprezie sportowo-rekreacyjnej. W niedzielę 19 marca odbędzie się 5. Babski Bieg oraz Bieg w Szpilkach. Impreza odbędzie się w ramach świętowania Międzynarodowego Dnia Kobiet.